Duben 2010

Nedá se zapomenout na ty naše společné chvíle...

30. dubna 2010 v 14:30 | Cheryl♥Kay
V tomto článku je hodně informací zejména jedna "zpráva", kterou bych chtěla ponechat na nějaký ten čas jako hlavní. Mám tu pro vás další.. ehm.. nevím jestli ji nazvat zrovna Hip-Hopovým songem... Ostatně mám tu krásnou písničku při které si často zavzpomínám. Nebudu zde určovat konkrétní osobu, ale tento song k našemu "vztahu" přímo skvěle padne.


"Si jako droga která ovládá mi tělo,
z celé duše tě nenávidím ale chci být s tebou,
a tak zavírám oči a vracím se zpět,
bože.. na takové starosti fakt nemám věk!"

"Oslovuji tunu lidí nedokážu tebe,
chvíli sem byla jinde, ale zničila mě víra,
jediné co zůstalo mi zůstala mi stěna,
můj poklad je "láska" ale postupně umírá",

"vůbec ani nevíš co stojí táto báseň,
proplakané noci a na srdci velký kámen,
možná, že už to tak není možná že už sem se změnila,
možná jsem jako ostatní....,

tady bych se možná zasekla a poděkovala bych všem, kteří mě podporovali. Rozhodla jsem se jak dále... Je to drastické, ale všechno to co je v těch slokách je pravda a proto.. Se budu od té osoby "vzdalovat". Proč? Protože ji nenávidím, ale prostě chci být s ní. Bude blízko, ale ne tak hodně. Myslím, že jsem zažila na můj věk poměrně dost zklamání a ještě více jich bude... "Vím že túto píseň si pustíš asi stokrát, budeš uvažovat či má s tebou souvislost ten podklad..." ale bohužel, tvoje otázka zůstane nezodpovězená.

Možná je to vše co jsem tímto chtěla dané osobě sdělit.
Co se týče blogu, je tu další špatná zpráva. Blog na pár dnů pozastavujeme! Takže prosíme SBéčka aby si nás nesmazali, za pár týdnů se sem vrátíte. Do té doby budeme na blogu o Beyoncé - Sweet-Beyonce.blog.cz...

Děkujeme za pochopení a podporu Cheryl & Wendy"Ikdyž stále máme hudby na píču a texty vo ničem, už si nás slyšel!" PSH 2009

29. dubna 2010 v 17:51 | Cheryl♥Kay
U mě není vyjímka to, že česká hudba mi připadne trapná, nesmyslná, hloupá... Prostě se za ní stydím. Ale tak nějak jsem si oblíbila český Hip-Hop! Myslím, že celý český Hip-Hop je o "Hudby na píču a texty vo ničem" a proto ho miluju <3


Jinak stále prosíme

TADY O HLÁSEK

jsme tam jako Rose ft. Wendy (myslím, že už by si nás konečně ono SB mohlo přepsat)..Pls o5 hlásek :)

28. dubna 2010 v 19:02 | Cheryl.Kay♥ & Wendy
Ahoj, o5 tady s prosbou o hlásek :) Jsme tam jako
Rose ft. Wendy

TADY

Určitě oplatíme, stačí kdykoliv napsat x)


Kluk co si přišel hrát s kamením

26. dubna 2010 v 21:12 | Cheryl♥Kay
Hey tak toto ne!!! U toho s kámošem stafy jak cip xD

"Kam to natáčíte?" - "To půjde na Mars, přímej přenos" - "Fááááááááákt?"Opravdu nejlepší scénka z toho pořadu xD

Upadla jsem, brečela jsem, ale já se zvednu a půjdu dál....

24. dubna 2010 v 20:52 | Cheryl♥Kay
Každý den a každou noc... Tak nějak teď poslední dobou nemám na blog náladu. Asi jste si toho všimli. Zachraňuje to tady jenom Wendy. Panebože, ta holka mě zachránila tolikrát, že to snad není možný! Stydím se za sebe. Tak nějak jsem v poslední době v depresi. Chodím ospalá s kávou v ruce do školy, jelikož noci vždy probrečím. Myslím, že blog.cz je něco jako deníček a jsem v publikování deničkovských věcí naprostý nováček, ale všechny důvody nechám pro sebe.


Víte mnohokrát jsem se probudila a nevěděla jsem co se stalo. Mnohokrát jsem si říkala "Co jsem udělala?" než mi někdo tuto otázku zodpověděl, a mnohokrát jsem si říkala, abych ty oči nechala navždy zavřené a nikdy je neotevřela.

Dostávala jsem se pomalu  ze svých problémů a vše se lepšilo, ale to byla právě ta naivita. Nesnáším, když mě někdo zradí. Nesnáším, když mě někdo ke komu jsem měla tak velké pouto zradí! Bolí to mnohem více než od kohokoliv jiného. Nejhorší je, že bez těch osob, kvůli kterým mé srdce pláče nedokážu žít! Miluji je oba tak moc, že je to bez nich horší než tento pocit. Budu opět naivně doufat, že se vše zlepší. Chci se zvednout a jít dál. Ale i chtít je někdy málo.

Nakonec přidávám i jeden nádherný song "Vzal mi tě stín". Doufám, že se bude líbit, ikdyž je docela dost smutný.


Navštiv Sweet-Beyonce.blog.cz

21. dubna 2010 v 18:03 | Cheryl♥Kay
Je to tu! Naše spolupráce, tedy mě a Wendy v blogařském světě stojí podle mě na skvělé úrovni. Již jsme spolu "pár" těch blogů měli a můžu říct s hrdostí, že se stále zlepšujeme a zlepšujeme. Tedy to neznamená, že hodláme tento blog v budoucnu opustit! Nyní se zlepšíme v tom, neměnit blogy tak často. Ale teď proč píšu tento článek:

Naši spolupráci jsme rozhodli posunout zase o krok výš. Udělali jsme si před pár dny fan blog o zpěvačce Beyoncé Knowles, která songy z I Am.. Sasha Fierce, ale i dalších alb očarovala ♥ Na designu a celkovému vzhledu i kvalitě blogu jsem si dala velice záležet! Proto bychom byly rády, kdyby jste navštívili náš blog zanechali tam komentář a pokud by se vám tam opravdu líbilo i spřátelili. Myslím, že nebude problém být SB s Princess Deathly i Team Bee. Za návštěvu i komentáře děkujeme <3


Myslím, že lze očekávat, že budeme ze začátku více na blogu Sweet-Beyonce, ale opravdu jen ze začátku. Začátky bývají nejtěžší...

xoxo Cheryl♥Kay [& Wendy] as Princess Deathly


Kusovka 21

21. dubna 2010 v 7:26 | Wendy

Stahovák: Hip hop na běžícím pásu

20. dubna 2010 v 15:39 | Cheryl♥Kay | Rubrika


Hip Hop na běžícím pasu xD Borec jak cip xD

Kusovka 20

18. dubna 2010 v 10:38 | Wendy


Teror jménem "Matka na Facebooku"

18. dubna 2010 v 10:16 | Cheryl♥Kay
Tady se můžete podívat jak by jste byli "terorizováni" pokud by vaše matka byla na Facebooku. Ani nechci vědět čím nebo jak se tito týpci inspirovali k tomuto videu xDProsím o hlásek :)

16. dubna 2010 v 13:39 | Cheryl♥Kaulitz a Wendy
Ahoy chtěli jsme vás poprosit jestli by jste pro nás hlásly

TADY

jsme tam ještě jako Rose ft. Wendy mooc vám budem vděční a určitě oplatíme :)


Dva modré bálónky vyšli si do města...

15. dubna 2010 v 16:58 | Chery♥Kaulitz


... no comment ...

Předpověď počasí "bude padat bílý sníh"

14. dubna 2010 v 18:32 | Cheryl♥Kay
Jsem si 100% jistá, že toto pochopí určitě každý xD

http://media.super.cz/589/155896-original-58fwg.jpg

Avatary=Fashion

14. dubna 2010 v 7:12 | Wendy


Avatary=Tea

14. dubna 2010 v 7:11 | Wendy
drink537.gifdrink536.gifdrink399.gif


Avatary=Broken

14. dubna 2010 v 7:10 | Wendy


Hallo, du stehst in meiner Tür in Zimmer 483...

13. dubna 2010 v 14:28 | Chery♥Kaulitz

Woah, lidi k vaší smůle jsem zpět (haha, nebyla jsem ani dva dny ve school). Mezitím jsem stihla opravdu dost věcí, hlavně udělat nový design alá "pojďme zvracet". Uhm, vidíte tam tu Hannah/Miley? Yeah, na tuto část jsem patřičně hrdá (a taky na to MC Flurry). Musím přiznat, že jsem se u tety občas nudila a tak jsem si konečně stáhla film Hannah Montana The Movie do mobilu a opět jsem se cítila jako třináctiletá puberťačka (stihla jsem také o víkendu oslavit narozeniny). Ne narovinu, nesnáším seriály typu HM ale ten film je podle mě kouzelný. Dávka emocí, vtipu, hudby... Uplně jsem se zamilovala. Zamilovala jsem se do refrénu písničky "You'll alway find you way back home". Ten design alá "pojďme zvracet" jsem udělala v návalu té písničky a myslím, že to moc nejde poznat aby jste si nemysleli nesnažila jsem se navázat téma na tuto píseň ;-) . Ale abych nebyla hodně sebekritická tak uznám, že není zase tak špatný ale je moc jednoduchý. No co už... Změna je život. Takže si ho vychutnejte jelikož za pár dní tu bude určitě nový xD .. Kdo ví. Myslím, že když tam jsou i Kaulitz twins tak by měl vydržet déle. Teď se půjdu podívat jak to vypadá doma u mých SB... xoxo Cheryl♥Kay
imagebam.com
(správný náhled)


Polský prezident Kaczyński zemřel při letecké katastrofě a s ním dalších 132 významných lidí!

11. dubna 2010 v 13:34 | Wendy
Wow tak to mě fakt dostalo! Včera dopoledne zemřel při leteckém neštěstí polský prezident Kaczyński! Tragédií je i to že s ním letěli v letadle i jeho žena a další významní lidé. Letadlo prý zavadilo v mlze o stromy, rozbilo se na několik částí a začalo hořet!

Čeští politici i instituce odesílají do Polska projevy soustrasti. Při sobotním neštěstí zemřel prezident Lech Kaczyňski s manželkou a další představitelé významní pro chod Polska. Zemi jako první kondoloval prezident Václav Klaus, kterého zpráva zastihla v katedrále svatého Víta při uvedení nového pražského arcibiskupa do funkce. Na Klausovo přání zavlají na Pražském hradě česká a polská vlajka. Na polské vlajce budou černé smuteční pruhy. Informoval o tom prezidentův mluvčí Radim Ochvat.

Záběry z místa nehody


Neviděl jste můj ručník? xD

11. dubna 2010 v 13:14 | Cheryl♥Kay
http://media.super.cz/508/155082-original-sn7rh.jpg